Rewal noclegi – warto!

Plaże w Rewalu będą z pewnością cieszyć tych, dla których taki rodzaj wypoczynku jest jedną z podstawowych celów pobytu nad morzem a jest się gdzie spośród ręcznikiem dekomponować ponieważ plaże są szerokie, obfite w piasek a od strony lądu oddziela je klif. Możemy wylegując się na plaży podziwiać duże ptactwo, które zasiada na drewnianych falochronach. Dla bardziej aktywnych i spragnionych większej działalności plaże rewalskie to także zjeżdżalnie, dmuchane konstrukcje, skutery wodne lub udział w organizowanych konkursach siatki ewentualnie piłki plażowej. Spacery są wspaniała przygodą, którą polecam każdemu, ponieważ po dwóch kilometrach rajzie dotrzemy do Trzęsacza nie tracąc piasku pod stopami. Jeżeli będziemy spacerować wczesnym porankiem możemy spotkać rybaków wracających z połowów, co gwarantuje nam otrzymanie świeżej rybki.

Dla wieczornych spacerowiczów Rewal ma zaproszenie na molo widokowy skąd rozciągają się piękne widoki na klif a na szczególną uwagę zasługują oglądane na tym tarasie przy Parkowe świty i zachody słońca, które urzekają widokiem barw i są wspaniałym początkiem lub zakończeniem dnia. Rewal to także miejsce dla aktywnych a ci spośród kolei mogą liczyć na mnóstwo atrakcji. Jednym z nich jest największa i najnowocześniejsza sportowa jaką dysponuje województwo zachodniopomorskie. Tutaj też możemy skorzystać z treningu na korcie tenisowym, w siłowni lub w saunie. Gdyby chodzi o noclegi Rewal ma dla nas bardzo dostatnią bazę noclegową, która może odkrywać się zarówno w Rewalu jak i na jego obrzeżach, czyli w mniejszych przylegających miejscowościach. Noclegi Rewal to i baza która implikuje swoim zasięgiem takie miejscowości kiedy Pobierowo, Niechorzew, Trzęsacz czy Pogorzelica. Zatrzymując się tam również będziemy mieli stały dostęp do morza a przy okazji warto jest zwiedzić ruiny w Trzęsaczu, którymi jest fragment kościoła z XV wieku jaki się jeszcze zachował mimo, że podmywająca go woda uszczupliła zabytek do jednej południowej ściany, dlatego podobnie pokutowałaby ona zamknięta w połowie XIX wieku

Ten wpis został opublikowany w kategorii rewal, noclegi i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.